ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:02:02

X OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWA
W ROWEROWEJ JEŹDZIE NA ORIENTACJĘ

I etap: Lasek Osobowicki 14.04.2002

Wystartowało 102 osoby,
w tym 45 kobiet i 57 mężczyzn oraz 11 osób w kategorii OPEN (poza klasyfikacją OMW).


K-12
1.Alicja JabłońskaUKS SP 93

29,19

2.Patrycja OssowskaUKS SP 93

30,01

3.Katarzyna GaworUKS Orły SP 78

30,48

4.Sandra BilskaUKS SP 93

32,51

5.Monika DudzicUKS SP 107

33,00

6.Kasia PająkUKS SP 20

33,12

7.Karolina TońskaUKS SP 93

35,53

8.Asia BilskaUKS SP 93

36,59

9.Patrycja RatajczakUKS SP 93

37,42

10.Natalia DurczokUKS SP 93

39,12

11.Alicja JabłońskaUKS SP 93

39,57

12.Agata SerwatyńskaUKS SP 93

42,40

13.Kamila LisztwanUKS SP 93

43,20

.Natalia NowakowskaUKS Orły SP 78

NKL

.Paula WiniarekUKS SP 107

NKL

.Justyna KolberUKS SP 93

NKL

.Marta DenkiewiczUKS SP 93

NKL

M-12
1.Paweł WalkowiakUKS ORŁY SP 78

18,43

2.Mariusz JarosUKS SP 93

21,27

3.Damian GawronkiewiczUKS SP 107

25,50

4.Jurand OstańkowiczUKS ORŁY SP 78

29,53

5.Michał JarmużekUKS SP 19

30,24

6.Krystian WiącekUKS ORŁY SP 78

37,04

7.Piotr RajczakUKS ORŁY SP 78

37,47

8.Drelichowski AdamUKS SP 63

50,36

9.Kacper BiałowąsUKS ORŁY SP 78

55,38

10.Krystian AdamczakUKS Orły SP 78

58,12

11.Aleksander LipskiSP 45

63,27

12.Drelichowski WojciechUKS SP 63

68,14

13.Artur ProkopUKS SP 93

68,44

14.Michał Pajorindywidualnie

73,32

.Grzegorz GajerskiUKS SP 93

NKL

.Bartek ŻeleźniakUKS SP 93

NKL

K-14
1.Małgorzata BonterUKS SP 93

23,46

2.Sylwia ParasińskaUKS SP 93

30,28

3.Magda KocońUKS SP 93

38,12

4.Anna NowakowskaUKS Orły SP 78

52,12

5.Agata ZawistowskaUKS SP 93

65,35

6.Aga PiersiakUKS SP 93

71,40

7.Asia PaluszkiewiczUKS SP 93

76,49

M-14
1.Wojtek ŚwiątekUKS Orły SP 78

25,58

2.Michał MatuszakUKS Orły SP 78

28,59

3.Aleksander KrejckantUKS SP 93

44,32

4.Jacek MajdaUKS SP 63

50,56

5.Paweł KozłowskiUKS SP 93

60,33

K-16/18
1.Alicja JanowskaKS Artemis

21,17

2.Alicja WojtalaKS Artemis

23,55

3.Joanna TerleckaKS Artemis

71,40

4.Barbara SobczykUKS Heros X LO

53,17

5.Iwona FabisiakGimnazjum 32

58,28

6.Anna DębskaGimnazjum 32

62,46

7.Magdalena KielanUKS Heros X LO

120,05

M-16/18
1.Bartek MroczekUKS Błysk SP 19

32,24

2.Maciej KamińskiKS Artemis

32,59

3.Mateusz WojtczakUKS Heros X LO

35,27

4.Piotr AłaszewskiUKS Heros X LO

36,36

5.Paweł KrawczykUKS Błysk SP 19

39,54

6.Marcin UchańskiUKS SP 63

40,38

7.Przemek WielęgowskiUKS Heros X LO

45,50

8.Michał Widańskiind.

63,12

9.Piotr BartosikUKS SP 63

68,55

10.Piotr SobczykUKS Heros X LO

70,36

11.Malicki MateuszUKS SP 63

74,33

K-20/21
1.Joanna SobczyńskaWKS Śląsk

27,22

2.Renata Wądołowskaind.

53,42

M-20/21
1.Andrzej BartoszukKS Artemis

22,35

2.Sebastian PillerKS Artemis

23,22

3.Wojciech LibnerUKS SP 107

26,09

4.Marcin SzczygiełUKS SP 20

28,09

5.Przemysław PoloczekXXV LO

28,10

6.Robert WojakowskiREWOR Wrocław

28,30

7.Adam ZaparcińskiCooltowe Wycinaki Wrocław

31,08

8.Paweł WidańskiUKS Heros X LO

33,12

9.Oskar RusieckiPolitechnika Wrocławska

36,00

10.Mirosław ŁukawskiPolitechnika Wrocławska

41,18

11.Marcin StaszakBIG CACHOONA TEAM

42,19

12.Łukasz JankowskiBIG CACHOONA TEAM

43,18

13.Ryszard Olczykind.

55,07

14.Marek Wysockiind.

117,58

.Rafał WołkowskiBIG CACHOONA TEAM

NKL

K-35
1.Zofia Namysłind.

22,04

2.Barbara TraumWKS Śląsk

23,45

3.Joanna GrzegorczykKS Burza

37,22

M-35
1.Marek Poloczekind.

27,59

2.Kazimierz DuraWKS Śląsk

28,33

3.Michał WłodarczykKS Artemis

33,42

4.Andrzej CharustaREWOR Wrocław

34,17

5.Andrzej Pajorind.

36,57

6.Sławomir SolkaKS Burza

40,38

7.Robert PodsiadłyKS Artemis

45,47

8.Tomasz Lipskiind.

67,03

OPEN
1.Jakub MantojUKS SP 93

26,58

2.Joanna PałkaUKS SP 93

27,32

3.Mateusz GrębowiczUKS SP 93

32,41

4.Sandra RubinUKS SP 93

33,18

5.Klaudia DomaszczyńskaUKS SP 93

37,59

6.Karolina MokrzeckaUKS SP 93

42,38

7.Julia FusieckaUKS SP 93

44,44

8.Aneta MakarewiczUKS SP 93

57,07

9.Patrycja JaźwiecUKS SP 93

59,02

10.Emilia WoźnicaUKS SP 93

68,01

11. Kamila Kuźnik UKS SP 93

71,32



Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
12.05. XXVI Puchar Paulinum, Jelenia Góra, bno
16.05. 1e Zielony Wrocław, Bartoszowice, bno
18-20.05. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint, klasyk i sztafety, Lublin, bno
19.05. II wiosenny Rajd Liczyrzepy, Kotlina Kłodzka, rajd bno
20.05. 1e OMW RJnO, Las Smoczy, RJnO
23.05. Cała Polska biega z mapą, bno
25.05. Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w RJnO, Gliwice, RJnO
26-27.05. XIV Echa Twardogóry, Sosnówka, bno
30.05.2 XII 10 Artemisu, Lasek Osobowicki, 10 km
16.06. 2e OMW BnO, Park Leśnicki, bno
16-17.06. Głuchołazy Cup, Głuchołazy, bno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis